Обласне телебачення змінило обличчя

ДИВІТЬСЯ РТС – РЕГІОНАЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ СУМЩИНИ!

«В ефірі регіональне телебачення Сумщини» – віднині такі перші слова ви, шановні глядачі, чуєте, налаштувавшись на Сумське обласне державне телебачення (СОДТРК). Змінився логотип – біля «всевидящого ока» обласного телебачення з’явилися три великі літери: РТС. Невпізнанно сучасною виглядає і студія, з якої ведеться трансляція новин. Та й самих новин стало більше вдвічі!

Мало того, трансляція телепередач – 24 години на добу із січня нинішнього року! І ніхто нічого не пояснює. Зрозуміло, що колеги-телевізійники тримають інтригу. І все ж, ми вирішили відкрити таку вражаючо-стильну завісу над разючими змінами. Генеральний директор обласної держтелерадіокомпанії Лариса Якубенко погодилася пояснити: що ж відбувається? де, коли і що дивитися? і головне – як? 

ПЕРЕДІСТОРІЯ… ЯКОСТІ 

Як з’ясувалося, справа в тому, що сучасному суперстильному перевтіленню допомогли депутати Сумської обласної і ради й особисто губернатор Юрій Чмирь. 

Саме Юрій Павлович, як депутат Сумської обласної ради, підняв питання про виділення коштів на сучасний канал подачі сигналу – оптоволоконну лінію зв’язку (ВОЛЗ) для ОДТРК – і закликав колег підтримати ініціативу. 

160 тисяч з обласного бюджету, що були виділені в липні нинішнього року, стали дуже доречними до коштів телекомпанії – і відтепер Сумська обласна державна телерадіокомпанія має ще одну оптоволоконну лінію зв’язку, до речі, четверту. Завдяки розбудові ВОЛЗ оператори кабельних мереж у містах Суми, Шостка, Охтирка, Лебедин, Глухів включили в пакет універсальної програмної послуги програми Сумського обласного телебачення. 

БАЧИМО – СУПЕР!

Що це дає технічно і для глядача? – запитали у Лариси Якубенко. 

Л. Л. ЯКУБЕНКО:

- Якщо дуже спрощено, то – оптоволоконна лінія зв’язку (ВОЛЗ) дала можливість подавати високоякісний сигнал через кабель. В середньому розбудова ВОЛЗ займає три місяці – ми зробили за місяць. На сьогодні у нас підписано угоди майже з усіма операторами кабельних мереж, які працюють в області. Таким чином, аудиторія СОДТРК значно збільшилася.

Поки що залишаються «без нас» Конотоп і Ромни, бо там є проблеми з відсутністю веж. Але, головне те, до чого прагнули, досягли: подали високоякісний цифровий сигнал і завели його в кабельні мережі.. 

Оскільки ми перейшли на цілодобовий режим мовлення, то з’явилася потреба обновити канал в цілому, не тільки технологічно, а й за змістом і формою. 

Офіційна назва так і залишається: Сумська обласна державна телерадіокомпанія. А от логотип зазнав деяких змін: до всім відомого «сумського ока» додалася абревіатура РТС, що означає: РЕГІОНАЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ СУМЩИНИ.

«АКТУАЛЬНІ, ВСЕОХОПЛЮЮЧІ, ПОТРІБНІ» 

- І чим хочете здивувати, порадувати і захопити увагу глядача? 
- Ми зосередилися на збільшення кількості новин. На сьогодні випусків новин 7 на добу. З наступного року їх буде не менше 8. Але, як ви справедливо помітили, змінилося, збільшилося і більш всеохоплюючим стало інформаційне наповнення кожного випуску новин. 

«Актуальні, всеохоплюючі, потрібні» – месидж випуску новин. Крім цього, вони мають нову візуальну форму – це і студія (до речі, вона ведена в дію лише 17 вересня і створена автором проекту Ігорем Мелешко та сумським дизайнерським агентством «Регіон»), й інтерфейс каналу (так одним словом зветься те, у що канал «одягають» – від кольорів до роликів, які ідентифікують телевізійного мовника). 

Оновлено не тільки «обличчя» самого телеканалу – прийшли працювати молоді перспективні журналісти. І досі у нас триває кастинг з підбору ведучих.

Уже відомі і нові телепередачі, які мають навіть своє коло глядачів, теж змінили «форму», і формат. «Україна: перезавантаження», наприклад, –рейтингова передача, де порушуються найрізноманітніші питання, що найбільше турбують людей. «Пряма мова» залишається найбільш впізнаваною, бо тут у нас – не тільки перші особи області, керівники різних управлінь і відомств, але й президенти України побували, прем’єр-міністри - колишні і діючі. 

У телепередачі «Вечірня кава», наприклад, і золотий голос України Ніна Матвієнко, і наш герой - олімпієць Тарас Шелестюк, і відомі актори Ольга Сумська, Богдан Бенюк були; «сповідалися в ефірі» і всесвітньовідомий письменник Андрій Курков, актриса і телеведуча Руслана Писанка, популярний співак Стас П’єха. А ще ж багато передач – для тих, хто любить музику, моду, архітектуру, подорожі, свій горОд. Ні, я не помилилася, для городників спеціально – «6 соток». 

Одне слово, раджу всім уважно переглядати програму телепередач регіонального телебачення Сумщини – РТС і, запевняю вас, що кожний там знайде для себе цікаве і потрібне. 

До речі, за підсумками нещодавно завершеного маркетингового дослідження аудиторій регіональних ЗМІ, проведеного міжнародною дослідницькою компанією TNS, Сумська ОДТРК за останні два роки збільшила кількість своїх глядачів удвічі.

Дізнавалася Людмила Говійна, 
зафіксував істинність сказаного Олег Корженко


Історія

опитування


Дует "Прайс"
Дует "Екліпс"
Анастасія Постная
Анастасія Самсоненко (Мілка)
В'ячеслав Грабчак (містер Глорі)
Марина Гога
Олег Москаленко
Володимир Мельник
Вероніка Шевченко
Євгенія Олексенко
Сергій Торгачов
Марія Тушко
В'ячеслав Стеценко
Арт-група "Конкордія"
Оригамі Блюз 

календар подій

«    Серпень 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


галерея

 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмов і білети в кіно онлайн
Читай свіжі Сумські новини в стрічці UKR.NET.
Фильми у кінотеатрі Лінія кіно (Аладін).
Купувати авто вигідно на автобазарі Avtosale.ua.