Головний редактор радіо Слобода FM

Бабуров Олександр Володимирович - головний редактор радіо Слобода FM

Головний редактор радіо Слобода FMНародився у 1964 році у Сумах. Закінчив Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка, фізико-математичний факультет. За фахом фізик, але у душі – лірик. Навчаючись у вузі, брав активну участь у роботі студентського театру. У 1985 році представляв студентство Сумщини на Всесвітньому фестивалі молоді та студентів у Москві. Службу в армії проходив на території Німецької Демократичної Республіки. Вважає, що пощастило. Коли б iще випала нагода побувати в історичному та культурному центрі Німеччини – місті Ваймер, походити вулицями цього старовинного міста, відвідати будинки-музеї Гете і Шиллера.

Після служби у армії майже 10 років працював у рідному інституті. Викладав педагогіку та основи педагогічної творчості. Закінчив аспірантуру. Всі ці роки був художнім керівником студентського театру «На Оболоні» - лауреата багатьох конкурсів самодіяльної творчості. Свої роботи театр показував не тільки у різних містах України, але й у Санкт-Петербурзі, Лієпаї. Перший досвід роботи на радіо отримав у Києві. Півтора року працював на FM-радіо «Континент». Проводив ранкові ефіри та програму «Нічні суперечки поважних людей». Остання користувалась особливою популярністю у слухачів. Довелося попрацювати і у Росії. В підмосковному Чехові два роки викладав фізику у школі, де ще й створив театр-КВН «Чеховські Ваньки». Виняткова подія: шкільний театр був удостоєний честі брати участь у відому міжнародному чеховському театральному фестивалі «Меліховська весна».

У Сумській обласній державній телерадіокомпанії з грудня 2006 року. Спочатку працював редактором обласного проводового радіо. А з січня 2009-го був призначений головним редактором новоствореного радіо «Слобода-FM». За час роботи в телерадіокомпанії був нагороджений почесними грамотами Державного Комітету телебачення та радіомовлення України, голови облдержадміністрації, Сумської ОДТРК.

Радіопрограми О. Бабурова брали участь у конкурсних програмах міжнародних фестивалів «Перемогли разом», «Мій рідний край». У 2007 та 2009 роках ставав лауреатом всеукраїнського фестивалю «Калинові острови». 2010 рік – здобув перемогу в номінації «Краща журналістська робота» XIV Всеукраїнського фестивалю «Калинові острови». 2011 рік - спеціальний приз XV Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Калинові острови»; перша премія VII Міжнародного телерадіофестивалю «Перемогли разом». 2012 рік - Гран-прі VIII Міжнародного телерадіофестивалю «Перемогли разом».


Керівництво

опитування


Дует "Прайс"
Дует "Екліпс"
Анастасія Постная
Анастасія Самсоненко (Мілка)
В'ячеслав Грабчак (містер Глорі)
Марина Гога
Олег Москаленко
Володимир Мельник
Вероніка Шевченко
Євгенія Олексенко
Сергій Торгачов
Марія Тушко
В'ячеслав Стеценко
Арт-група "Конкордія"
Оригамі Блюз 

календар подій

«    Серпень 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 


галерея

 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмов і білети в кіно онлайн
Читай свіжі Сумські новини в стрічці UKR.NET.
Фильми у кінотеатрі Лінія кіно (Аладін).
Купувати авто вигідно на автобазарі Avtosale.ua.