Головний редактор радіо Слобода FM

Бабуров Олександр Володимирович - головний редактор радіо Слобода FM

Головний редактор радіо Слобода FMНародився у 1964 році у Сумах. Закінчив Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка, фізико-математичний факультет. За фахом фізик, але у душі – лірик. Навчаючись у вузі, брав активну участь у роботі студентського театру. У 1985 році представляв студентство Сумщини на Всесвітньому фестивалі молоді та студентів у Москві. Службу в армії проходив на території Німецької Демократичної Республіки. Вважає, що пощастило. Коли б iще випала нагода побувати в історичному та культурному центрі Німеччини – місті Ваймер, походити вулицями цього старовинного міста, відвідати будинки-музеї Гете і Шиллера.

Після служби у армії майже 10 років працював у рідному інституті. Викладав педагогіку та основи педагогічної творчості. Закінчив аспірантуру. Всі ці роки був художнім керівником студентського театру «На Оболоні» - лауреата багатьох конкурсів самодіяльної творчості. Свої роботи театр показував не тільки у різних містах України, але й у Санкт-Петербурзі, Лієпаї. Перший досвід роботи на радіо отримав у Києві. Півтора року працював на FM-радіо «Континент». Проводив ранкові ефіри та програму «Нічні суперечки поважних людей». Остання користувалась особливою популярністю у слухачів. Довелося попрацювати і у Росії. В підмосковному Чехові два роки викладав фізику у школі, де ще й створив театр-КВН «Чеховські Ваньки». Виняткова подія: шкільний театр був удостоєний честі брати участь у відому міжнародному чеховському театральному фестивалі «Меліховська весна».

У Сумській обласній державній телерадіокомпанії з грудня 2006 року. Спочатку працював редактором обласного проводового радіо. А з січня 2009-го був призначений головним редактором новоствореного радіо «Слобода-FM». За час роботи в телерадіокомпанії був нагороджений почесними грамотами Державного Комітету телебачення та радіомовлення України, голови облдержадміністрації, Сумської ОДТРК.

Радіопрограми О. Бабурова брали участь у конкурсних програмах міжнародних фестивалів «Перемогли разом», «Мій рідний край». У 2007 та 2009 роках ставав лауреатом всеукраїнського фестивалю «Калинові острови». 2010 рік – здобув перемогу в номінації «Краща журналістська робота» XIV Всеукраїнського фестивалю «Калинові острови». 2011 рік - спеціальний приз XV Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм «Калинові острови»; перша премія VII Міжнародного телерадіофестивалю «Перемогли разом». 2012 рік - Гран-прі VIII Міжнародного телерадіофестивалю «Перемогли разом».


Керівництво

календар подій

«    Липень 2014    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

опитування


поїду у Крим;
відпочиватиму на материковій частині України;
відпочиватиму за кордоном;
проведу відпустку у місті;
влітку я працюватиму. 


галерея

 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша фільмов і білети в кіно онлайн
Читай свіжі Сумські новини в стрічці UKR.NET.
Фильми у кінотеатрі Лінія кіно (Аладін).
Купувати авто вигідно на автобазарі Avtosale.ua.