Головний редактор телебачення

Кириленко Оксана Миколаївна – головний редактор телебачення

 

Головний редактор телебаченняТелебаченння у моєму  житті заплановане не було -  увірвалось щасливою випадковістю і стало великою любов'ю, діагнозом і навіть пристрастю.

Робота забирає левову частку сил і часу, але й приносить величезне задоволення.

Дякую фізико-математичному факультету СДПУ за виховане прагнення до точності і логічності ( тепер у інформації), а   «Відікону» за початкову школу телемайстерності. 

А далі були життєві  інститути  -  прес-секретар губернатора, заступник головного редактора телебачення Сумської ОДТРК, згодом – головний редактор ТБ.  Отак і набігло 10 років прямих ефірів, Новин і  телепередач та членства у Національній спілці журналістів України...

Це ще й десятиріччя  суцільного спілкування і  неймовірні знайомства із напрочуд цікавими людьми. Певно  їм та колегам по роботі треба подякувати  за перемоги у телефестивалях та здобуті нагороди і відзнаки.  Найдорожча  для мене - телепрограма «Під чорним тавром» ( за одноіменною книгою Бориса Ткаченка), Лауреат Всеукраїнського фестивалю «Професіонал ефіру України».  Найкопіткіша (7 місяців самих лише відеозйомок) - науково-просвітницька телепрограма «Сингента» - технології успіху», яка стала методично-навчальним посібником із запровадження нових технологій в сільськогосподарському виробництві.

Особливе ж ставлення до «їх високості»  - Новин! Ця коронована телевізійна особа вимагає до себе підвищеної уваги і відповідальності журналістів. Буває – вражає своєю нердинарністю, а  трапляється, що й  примхами та непростою вдачею.  Ми ж намагаємось, щоб інформація  завжди була   «НА ЧАСІ» і слугувала ГЛЯДАЧЕВІ!

Побачимось на обласному державному телеканалі!

 

Біографічна довідка: дата народження – 26 травня 1975 р., освіта – вища;  грамоти та подяки: Почесна грамота Державного комітету телебачення і радіомовлення України (2008), Грамота голови Сумської ОДА (2004), Подяка Голови СБУ (2010 р), Подяка Голови Держкомтелерадіо України (2010 р.)


Керівництво

календар подій

«    Березень 2012    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

опитування


це реальна допомога тим, хто її потребує
вони не потрібні, бо приносять мало користі
мені байдуже 

галерея